Bal w Krainie Zimy i Lata

Karnawał to okres zabawy. Na naszym balu ”W krainie zimy i lata” pojawili się goście: śnieżynki, kwiaty, bałwanki, truskawki… Bal zapoczątkował „Korowód karnawałowy”. Następnie każdy mógł pokonać tor przeszkód „Zimowa wędrówka”. W kąciku kuchennym dzieci wykonywały kuleczki z kaszy jaglanej i kokosu w środku umieszczały migdały - „Śniegowe kule”. Kolejną atrakcją przygotowaną na balu była zabawa zręcznościowa polegająca na wyławianiu rybek z jeziora oraz szukanie za pomocą lup kwiatków na letniej łące znajdującej się przy jeziorze. W kąciku „letnim” dzieci wykonywały kwiaty z bibuły. Po słodkim poczęstunku przyszedł czas na zabawę. Były tańce i śpiewy. Następnie został przedstawiony teatrzyk marionetkowy „Śnieżka”.