motyl-ptaki

Święto „MAMA, TATA I JA”

30 maja tradycyjnie obchodziliśmy święto „Mama, Tata i Ja”. Dzieci, jak co roku z niecierpliwością wyczekiwały tego dnia i uroczyście przywitały rodziców krótkim występem. Następnie, to rodzice zaprosili swoje pociechy na przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek”. Dzieci były zachwycone, czemu dały wyraz ich roześmiane buzie i gromkie brawa.

Po części artystycznej na wszystkich czekały kolejne niespodzianki. Dzieci brały udział w zabawach zorganizowanych przez animatorów – zabawa z chustą animacyjną, malowanie buzi, modelowanie baloników. Wszystkie łakomczuchy, te duże i małe mogły posilić się kiełbaskami oraz przygotowanymi przez rodziców różnorodnymi wypiekami i przekąskami. Wszystkim Rodzicom oraz Dzieciom dziękujemy za zaangażowanie, przybycie i wspólne świętowanie.